Ubytování v Gasenried

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Gasenried. Najděte si jeden z apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Gasenried, kde najdeme města Sankt Niklaus, Grächen, Herbriggen, Embd a Ackersand.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Chalet Als man zählte 1989 StarStarStarStar

Foto: Chalet Als man zählte 1989
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Featuring accommodation with a patio, Chalet Als man zählte 1989 is located in Gasenried. The 4-star chalet is 1.4 km from Plattja. The chalet comes with a satellite TV and 2 bedrooms. The accommodation is equipped with a kitchen.


2. Chalet Himmulriich StarStarStarStar

Foto: Chalet Himmulriich
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Chalet Himmulriich is situated in Gasenried, 1.5 km from Plattja, in an area where skiing can be enjoyed. Guests may enjoy free WiFi.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby133 - 154 CHF za noc

Hotely v okolí Gasenried

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Gasenried jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Gasenried. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Gasenried.


3. Chalet Bildji StarStarStarStar

Foto: Chalet Bildji
Lokalita: Staldenried
Vzdálenost: 6.5 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Chalet Bildji offers accommodation in Staldenried, 700 metres from Gspon (Staldenried) and 5 km from Gspon (Staldenried). This property offers access to a patio.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: